Medyumluk bir sanattır. Ve Türkiyede kendini kanıtlamış bir çok ünlü medyum da vardır. Medyumlar sizin gelecek ve geçmişinize girebilmeyi ancak vereceğiniz izinle başarabilirler. Çünkü evrensel yasalara göre, özel hayata saygı vardır. Aslında geçmişle ilgili bilgi verilirken yapılan şey, akaşik kayıtlara girilmesidir. Gelecekten bahsederken ise, zamanın olmadığı bölgeye girilmesi ve bu bölgede yer alan olasılıklardan kuvvetli olanların söylenmesidir.

Ayrıca önceki yazımda belirttiğim gibi bir çok medyum aynı zamanda büyü işi ile uğraşır. Bağlama büyüsü,aşk büyüsü vs. yaparlar. Ve bunları yaparken cinleri kullanırlar. Cinci hocalar kelimesi de kullanır bu tür medyum hocalar için.

Ancak bu tür yetenekleri, kötü amaçlarla kullanan medyumlardan uzak durmanızı tavsiye ederim.

Medyumluk

Kötülük yapmak iyi bir şey değildir. Birine kötülük yaparsanız, aynı şeyin daha kötüsünü, sizin yaşamanız muhtemeldir. Çünkü evrensel bir takım yasalar vardır. Ve hayatımız bir çember içindedir. Yani sizin evrene gönderdiğiniz, her düşünce ve eylem yanıt bulur. “İyilik yap iyilik bul” sözü de aslında bunu açıklar ve boşuna çıkmamıştır.

Aslında ünlü medyumlar dışında, çok fazla yeteneği olan fakat ünü olmayan medyumlar da vardır Türkiyede. Bu medyumlar şovu sevmeyen, gözlerden uzak bir çalışmayı seçen medyumlardır. Aslında ünlü bir medyum aramak yerine, referanslar ile bir medyum aramakta işinizi kolaylaştıracaktır. İnsanlar söylemezler, ama bir çok kişi bu tür medyumlarla iletişime geçmiştir. O yüzden sizin için doğru bir medyumu bulurken, arkadaşlarınız ve akrabalarınızdan da yardım alabilirsiniz.