Medyumlar uzun yıllardır toplumun ilgisini çekmiş kişilerdir. Bunun sebebiyse insanların bilinmeyenlere olan merakıdır. Bu merak her insanda bulunur. Ankara,izmir ve istanbulda hizmet veren bir çok ünlü medyum vardır. Gerçi, gerçek bir medyum için bulunduğunuz yerin önemi yoktur. Telefonda da size bakım yapabilirler.

Bir medyuma karar verirken, vergi levhası olup olmadığını kontrol etmeniz iyi olacaktır. Çünkü ortada medyum olduğunu iddia eden bir sürü dolandırıcı vardır. Ve devlet bu tür kişilere vergi levhası vermez.Verse de şikayetler doğrultusunda kısa sürede alır. Dolayısıyla vergi levhası oln kayıtlı bir medyum bulmanız, dolandırıcı insanlardan sizi büyük ölçüde koruyacaktır.

Tarihte de bir sürü ünlü medyum vardır. Nostradamuz bu ünlü medyumların başında gelir. Ayrıca Edgar Cayce de insanları çok şaşırtmış bir medyumdur. Ayrıntılı bilgi için http://tr.wikipedia.org/wiki/Edgar_Cayce adresine bakabilirsiniz.

Aslında medyumların yaptığı, ortak bilinç dediğimi kollektif bilince giriş yaparak size gelecek ve gelmiş hakkında bilgi vermektir. Hem dinlere göre hem de felsefik bir çok düşünce akımına göre, normalde zaman yoktur. Dolayısıyla herşey zaten olmuş ve bitmiştir. İşte medyumlar bu zamanın olmadığı alana girerek size sizi şaşırtacak ve fayda getirecek bir çok şey söyleyebilirler.

Medyumlar

Yaşadığımız yaşam ve evren bir çok sırla meşguldür. Ben tüm evrenin sihir ve büyüyle yönetildiğine inanırım. Baktığım herşeyde harika bir mucize görürürüm.

Medyumların çeşitlerinden de bahsetmeliyim. Bazı medyumlar sadece sizi geçmişten ve gelecekten haberdar ederken, bazı medyumlar büyü bozma,aşk büyüsü yapma,bağlama büyüsü yapma,büyü bozma,vefk gibi bir takım gizli işlerle de uğraşırlar.

İyi bir medyum ya da en iyi medyumu bulmadan önce referanslarına bakmanız da çok önemlidir. Gerçi bu tür şeylere inanıyorsanız, zaten gerçek bir medyumu hissedebilirsiniz. Ayrıca ilk aşamada size söyleyeceği geçmişle ilgili şeyler de bunu doğrulayacaktır.Ayrıca ünlü kişiler ve siyaset adamları da bu konuya ilgi duyduğundan onların ilgi duyduğu medyumlara da başvurmak sizin işinizi kolaylaştırabilir.

Ben kişisel olarak, büyüyle uğraşan medyumlardan uzak durmanızı tavsiye ediyorum. Çünkü kendinize iyilik yapacam derken kötülük yapabilirsiniz.