Büyü yapmayın yaptırmayın. Ancak üzerinize yapılmış bir büyü varsa bunu bozdurmanız da hiç bir sakınca yoktur. Bir medyumdan yardım alarak, size büyü yapılıp yapılmadığını öğrenebilirsiniz.

Peki size büyü yapıldığını nasıl anlarsınız?

İşleriniz yolunda gitmiyordur. Ne yaparsanız yapın hiç bir konuda başarılı olamıyorsunuzdur. Parasal ciddi sorunlarla uğraşıyorsunuzdur. Evinizde muska türü şeyler bulmuşsunuzdur. Yatağınıza kanepenizde nereden geldiğini bilmediğiniz bir yağ vardır. Tuhaf, dehşet verici rüyalar görüyorsunuzdur. Göğsünüzde anlamadığınız bir sıkıntı vardır. Geçmişte hiç sevmediğiniz birine birden aşık olmuşsunuzdur.

Büyü Cinci Hocalar

Tabiki bunların dışında da başka faktörlerle bunu anlayabilirsiniz. Burada yapabileceğiniz en iyi şey iyi bir medyuma arada sırada size büyü yapan kimse olup olmadığını sormanızdır. Ya da üzerinizde büyü olup olmadığını.İşinin ehli bir medyum bu konuda size severek yardımcı olacaktır.

Ama kendini özellikle ankara ve istanbulda cinci hoca diye tanıtan kimselerden uzak durmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Genellikle bu tür kişiler kötü büyüler de yaptığı için size faydadan çok zarar getirebilirler.